O Mane

wEFdDlMgomane_mob

Výsledek zahuštění vlasů je díky dostatečnému výběru odstínů i samotné technologii tak přirozený, že nikoho ani nenapadne, že se nejedná o vaše vlasy. Bojíte se, že zaprší a bude po parádě? Zahuštěné vlasy s Mane odolají vlhkosti i při sportu, a to včetně potápění! Rozlučte se s řídkými vlasy a pozdravte své nové sebevědomí.

 

D6Jrud8A
_cj6gX8w

Co všechno umí Mane vlasový zesilovač?

- Maskuje vypadávání vlasů

- Okamžitě zahustí řídké vlasy

- Vrací objem jemným vlasům

- Kryje šediny i odrosty barvených vlasů

Group 327OCQGXsjg

 

Produkty Mane se narodily v Londýně už v 80. letech. Na začátku se sprej pro zahuštění používal výhradně na kosmetických klinikách specializovaných na transplantaci vlasů. Až později se jeho benefity podařilo přinést i širší veřejnosti. Pro velký úspěch pak první produkt v podobě vlasového zesilovače Mane doprovodila ještě celá řada dalších výrobků jako jsou zahušťovací vlákna nebo kofeinový šampon pro posílení vlasů s kondicionérem. Základním produktem ale zůstává Mane vlasový zahušťovač, který doplňuje ještě Mane sealer-fixátor představující krok 2 při aplikaci, protože posiluje trvanlivost zahuštěných vlasů a odolnosti  proti vnějším vlivům.

 

nmveVjYg

nIyo7lCA

Proč se na Mane můžete spolehnout?

Mane je malý kosmetický zázrak a skvělé řešení pro jemné či řídnoucí vlasy bez ohledu na pohlaví či věk uživatele. Okamžitě umí zahustit řídké vlasy, přinést objem jedným vlasům a dokonce překryje i šediny.

Aplikace

Aplikace má jen 5 kroků, a tak ji hravě zvládně každý.

Chcete nové sebevědomí a dobrý pocit ze svých vlasů jen za 30 vteřin? Mane to zvládne!

Více info

Barvy

Mane vlasový zesilovač se nabízí v 12 barevných odstínech. Mane vlasová vlákna pro vás máme v 10 odstínech. Každý si tak snadno vybere ten, který nejlépe odpovídá jeho přirozené barvě vlasů.

Více o barvách

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení