Aplikace

aplikaceaplikace-mobil

Mane vlasový zahušťovač obsahuje jemné zabarvené mikro fragmenty, které obalí stávající vlasy jemnou vrstvou. Zahušťovač se pak zafixuje vlasovým sealerem-fixátorem. Výsledkem je silnější struktura, bohatší objem a přirozený vzhled vlasů. 2 spreje, 30 vteřin práce a je hotovo!

Aplikace je jednoduchá a rychlá, stačí následovat pár jednoduchých kroků:

1.

Umyjte si vlasy za použití šamponu i kondicionéru a nechte je zcela uschnout.

2.

Vlasy důkladně pročešte hřebenem. V místě, kam se chystáte produkt aplikovat, vyčešte vlasy směrem vzhůru a držte je v této pozici.

3.

Mane vlasový zahušťovač pořádně protřepte a začněte s jeho aplikací ke kořínkům vlasů, ne přímo na pokožku. Pokračujte, dokud nedosáhnete kýženého výsledku.

4.

Opakujte na všech místech, která potřebují zahustit.

5.

Po zaschnutí přípravku zafixujte efekt Mane vlasovým sealerem.

Group 328OCQGXsjgfixator

_cj6gX8w

Fixátor Mane

Fixátor Mane slouží k důkladnému upevnění vlasových mikro- fragmentů na vlasech. Používá se pouze dohromady s Mane vlasovým zesilovačem či vlákny Mane. Obsahuje speciální mikro-vazebné prvky sloužící k uchycení mikro-vláken k vlasům. Jako bonus dodává také skvělou odolnost vůči větru, vodě i potu. Jen díky němu tak vaše zahuštěné vlasy spolehlivě vydrží všechny sportovní aktivity.

Rady k používání vlasového zahušťovače Mane:

- Před aplikací produktů Mane vlasy pročešte hřebenem. Po aplikaci je vhodnější spolehnout se pouze na své ruce či prsty. Hřeben by totiž nanesená vlákna mohl vyčesat. Po zaschnutí fixátoru už můžete vlasy upravovat opět i hřebenem.

- Vlasy pročesávejte hřebenem nebo kartáčem teprve po úplném zaschnutí fixátoru Mane. Vyhnete se tak nepříjemnému tahání vlasů, ke kterému před zaschnutím produktu může dojít.

- Ideální je celý výsledek po zaschnutí fixátoru Mane vyfénovat.

- Po použití produktů Mane je možné vlasy upravovat, jak máte vy zvyku. Používání přípravků jako jsou vlasové gely, pasty, vosky či lesky nepředstavuje žádný problém.

- Přípravky Mane odstraníte z vlasů snadno za pomoci jakéhokoliv šamponu. Pokud se ale o své vlasy chcete starat a nabudit jejich růst i zevnitř, doporučujeme přímo kofeinový šampon Mane.

fixace
_cj6gX8w

Proč se na Mane můžete spolehnout?

Mane je malý kosmetický zázrak a skvělé řešení pro jemné či řídnoucí vlasy bez ohledu na pohlaví či věk uživatele. Okamžitě umí zahustit řídké vlasy, přinést objem jemným vlasům, a dokonce překryje i šediny.

 
 
Zpět do obchodu