O Mane

wEFdDlMgomane_mob

Výsledek zahuštění vlasů je díky dostatečnému výběru odstínů i samotné technologii tak přirozený, že nikoho ani nenapadne, že se nejedná o vaše vlasy. Bojíte se, že zaprší a bude po parádě? Zahuštěné vlasy s Mane odolají vlhkosti i při sportu, a to včetně potápění! Rozlučte se s řídkými vlasy a pozdravte své nové sebevědomí.

 

D6Jrud8A
_cj6gX8w

Co všechno umí Mane vlasový zesilovač?

- Maskuje vypadávání vlasů

- Okamžitě zahustí řídké vlasy

- Vrací objem jemným vlasům

- Kryje šediny i odrosty barvených vlasů

stalevahateOCQGXsjg

 

Produkty Mane se narodily v Londýně už v 80. letech. Na začátku se sprej pro zahuštění používal výhradně na kosmetických klinikách specializovaných na transplantaci vlasů. Až později se jeho benefity podařilo přinést i širší veřejnosti. Pro velký úspěch pak první produkt v podobě vlasového zesilovače Mane doprovodila ještě celá řada dalších výrobků jako jsou zahušťovací vlákna nebo kofeinový šampon pro posílení vlasů s kondicionérem. Základním produktem ale zůstává Mane vlasový zahušťovač, který doplňuje ještě Mane sealer-fixátor představující krok 2 při aplikaci, protože posiluje trvanlivost zahuštěných vlasů a odolnosti  proti vnějším vlivům.

 

nmveVjYg

nIyo7lCA

Proč se na Mane můžete spolehnout?

Mane je malý kosmetický zázrak a skvělé řešení pro jemné či řídnoucí vlasy bez ohledu na pohlaví či věk uživatele. Okamžitě umí zahustit řídké vlasy, přinést objem jedným vlasům a dokonce překryje i šediny.

Ceník

Ceník (ceny jsou uvedeny s DPH)...

Doporučení a rady

Málo vlasů, řídké vlasy nebo jej...

Časté dotazy

Otázky a odpovědi Co je Mane vl...

O Mane

MANE VLASOVÝ ZESILOVAČ PATŘÍ MEZ...

4 položek celkem
Zpět do obchodu